Botoks warszawa

Botoks – od 350 zł

Botoks, inaczej toksyna botulinowa typu A to jeden z najbardziej popularnych związków stosowanych obecnie w medycynie estetycznej. Pozwala na skuteczne usunięcie zmarszczek pochodzenia mimicznego i ogólne odmłodzenie twarzy.

Zmarszczki mimiczne to zmarszczki, które najczęściej jako pierwsze widoczne są na skórze twarzy u kobiet i u mężczyzn. Powstają jako rezultat ruchu mięśni – przy uśmiechu czy przy marszczeniu czoła.

Pozbycie się zmarszczek mimicznych zwykłymi kosmetykami nie jest możliwe – problem leży bowiem głębiej niż obszar, na który działają związki aktywne w kosmetykach, a mianowicie w tkance mięśniowej.

Skutecznym sposobem na usunięcie zmarszczek mimicznych są zastrzyki z botoksu, które można wykonać także w gabinecie medycyny estetycznej Demeter. 

Botoks powoduje czasowe zablokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, a tym samym ruchu mięśni twarzy, co przekłada się na zniwelowanie zmarszczek właśnie tam, gdzie powstają. Jednocześnie uzyskuje się ogólny efekt rozluźnienia, odmłodzenia całej twarzy – bez efektu maski.

Botoks polecany jest przede wszystkim na następujące niedoskonałości:

zmarszczki pionowe czoła – lwie zmarszczki
zmarszczki poprzeczne czoła
zmarszczki wokół oczu – kurze łapki
zmarszczki przy ustach – zmarszczki palacza
zmarszczki przy nosie – zmarszczki królicze
skóra pomarańczowa na brodzie
wyszczuplanie dolnej części twarzy
uśmiech dziąsłowy

Medycyna Estetyczna Demeter – botoks Warszawa – skorzystaj z profesjonalnych zabiegów!

Zabieg usuwania zmarszczek z użyciem toksyny botulinowej polega na wstrzyknięciu odpowiedniej dawki preparatu przez lekarza medycyny estetycznej w wyznaczone punkty twarzy.

Sam zabieg nie jest bolesny dla pacjenta i nie wymaga stosowania znieczulenia.

Pierwsze efekty można zauważyć po około 3-4 dniach, ale na pełny rezultat poczekać należy do 14 dni. U większości pacjentów zmarszczki pozostają niewidoczne przez okres 3-6 miesięcy. Po tym czasie zabieg można przeprowadzić następny raz. Przy kolejnych zabiegach efekt wygładzenia zmarszczek utrzymuje się przez dłuższy czas.

Medycyna Estetyczna Demeter – botoks Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Masz pytania?