Regeneris warszawa

Regeneris - Wampirzy lifting Warszawa - od 600 zł

Regeneris, inaczej Wampirzy Lifting, to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje osocze bogatopłytkowe pacjenta w celu poprawy stanu jego skóry oraz usunięcia jej niedoskonałości.

Wampirzy Lifting Regeneris to bezpieczna i skuteczna procedura, która bazuje na zastosowaniu osocza bogatopłytkowego. Osocze to produkowane jest z krwi pobranej od pacjenta, dlatego jest całkowicie biozgodne z jego organizmem, co przekłada się również na wysokie bezpieczeństwo całego zabiegu.

Znajdujące się w osoczu bogatopłytkowym liczne czynniki wzrostu naturalnie pobudzają tkanki do regeneracji, a także wspomagają tworzenie się komórek macierzystych. W rezultacie dochodzi do produkcji nowych naczyń krwionośnych oraz nowego kolagenu, co przekłada się na poprawę wyglądu i stanu skóry.

Zabieg może być prowadzony na twarzy, a także na różnych partiach ciała – dekolcie, dłoniach, skórze głowy.

Wśród wskazań do wykonania zabiegu znajdują się głównie:

rewitalizacja skóry twarzy – skóra sucha, wiotka, przemęczona, bez blasku, z oznakami starzenia
regeneracja skóry – przyspieszenie procesów gojenia
zmarszczki i fałdy na skórze
rozszerzone pory skóry
przebarwienia skórne
blizny, w tym blizny potrądzikowe
nadmierne wypadanie włosów

Medycyna Estetyczna Demeter – Regeneris – Wampirzy Lifting Warszawa – wybierz profesjonalne zabiegi w naszym gabinecie!

Zabieg Regeneris to zabieg wieloetapowy. Rozpoczyna się od pobrania od pacjenta próbki krwi, z której następnie przygotowuje się osocze bogatopłytkowe z użyciem specjalnych urządzeń.

Osocze to wstrzykiwane jest następnie w skórę pacjenta – dokładnie tak, jak podczas mezoterapii igłowej, albo też liniowo – wzdłuż zmarszczek lub fałdów skóry.

Zabieg Wampirzego Liftingu pozwala na uzyskanie skutecznych, długotrwałych efektów – bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Medycyna Estetyczna Demeter – Wampirzy Lifting Regeneris Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Masz pytania?