Efekty zabiegów

Zadowolenie naszych klientów to podstawa

Do wszystkich Pacjentów podchodzimy indywidualnie wiedząc, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu potrafimy uszczęśliwiać, dodawać pewności siebie, wydobywać piękno – po prostu spełniać marzenia.

Pani Doktor Biłyk słucha pacjenta i go rozumie. Duże doświadczenie połączone z wiedzą. Chodziłam do kilku lekarzy, ale dopiero Doktor poradziła mi, co warto zrobić bym wyglądała młodziej w sposób naturalny. Polecam Panią Doktor!

Jolanta

Pan Doktor Wiktorowski poświęca dużo czasu, odpowiada bardzo dokładnie na czym polegają zabiegi, odpowiada na zadane, a następnie planuje działania, aby osiągnąć oczekiwany efekt. I faktycznie efekt jest wspaniały! Nigdy nie myślałam, że tyle można osiągnąć bez zabiegu operacyjnego! Polecam!

Karolina

Pani Doktor Maj z pasją i wiedzą, otwarta na moje potrzeby. Zawsze dobrze doradzi. Każdy zabieg to relaks i widoczny efekt. Efekty zabiegów dodają mi pewności siebie. Wiem, że jestem w dobrych rękach i to jest dla mnie najważniejsze.

Róża

Gorąco polecam dr Paulinę Maj. Rozwiązała mój problem szybko i profesjonalnie. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Na pewno do Niej wrócę na kolejne zabiegi i będę polecać każdemu.

Dominika

Udałam się do dr Kornelii Biłyk, aby usunąć znamię. Pozbyła się go krioterapią już na pierwszej wizycie – szybko i rzetelnie. Serdecznie polecam wszystkim Panią Doktor – dobrego lekarza dermatologa i medycyny estetycznej.

Lucyna

Masz pytania?