Modelowanie i powiększanie ust Warszawa

Zabieg powiększania i modelowania ust pozwala na uzyskanie doskonałych efektów u tych pacjentek, które z natury nie posiadają ust o pożądanym przez nie kształcie i wielkości. Dzięki prostej procedurze medycyny estetycznej wymarzony efekt jest na wyciągnięcie ręki!

Powiększanie i modelowanie ust to zabieg wykorzystujący kwas hialuronowy. To naturalny, biozgodny z organizmem człowieka związek, który znajduje się w tkance skórnej. Jest on odpowiedzialny za właściwe nawilżenie, objętość i jędrność skóry. Ze względu na swoje cechy kwas hialuronowy znalazł także rozległe zastosowanie w medycynie estetycznej.

Dzięki użyciu kwasu hialuronowego zabieg powiększania i modelowania ust jest tak bezpieczny, a przy tym wysoce skuteczny. Rezultaty widoczne są praktycznie od zaraz!

Wskazania do zabiegu:

  • małe usta
  • wąskie usta
  • asymetryczne usta
  • niewyraźny kontur ust
  • blada czerwień wargowa
  • opadające kąciki ust

Medycyna Estetyczna Demeter – modelowaniei powiększanie ust Warszawa – najlepsze rezultaty

Zabieg powiększania i modelowania ust polega na wstrzyknięciu w usta odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego z użyciem strzykawek z bardzo cienkimi igłami. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie wywołuje on niepożądanych dolegliwości bólowych u pacjentów.

Po zabiegu usta uzyskują odpowiednią wielkość i kształt według wcześniejszych ustaleń z lekarzem medycyny estetycznej. Dodatkowo, poprawia się ich jędrność, kolor, a także kontur. Usta są też bardziej nawilżone, ponieważ kwas hialuronowy bardzo dobrze wiąże wodę. Odmładza się przy tym cała okolica ust!

Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast i utrzymuje się on najczęściej przez 6-12 miesięcy. Czas ten jest zależny od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Po tym okresie kwas hialuronowy jest stopniowo wchłaniany przez organizm. W takiej sytuacji pacjentka może zdecydować się na wykonanie zabiegu ponownie, aby utrzymać pożądany efekt.

Medycyna Estetyczna Demeter – powiększanie i modelowanie ust Warszawa – skorzystaj z naszej oferty!