Nasz Zespół

Zadbają o Ciebie nasi specjaliści

Łączymy sztukę uzyskania najlepszych efektów naturalnego piękna stosując nowoczesne technologie w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dr Paulina Maj

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2009 rok). W 2011 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej na Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W 2014 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym, po których zakończeniu planuje rozszerzenie zakresu swojej obecnej praktyki w obszarze medycyny estetycznej o chirurgię estetyczną twarzy. Dodatkowo swoje kwalifikacje sukcesywnie podnosi, uczestnicząc w międzynarodowych kursach i sympozjach z chirurgii estetycznej. Sama również prowadzi warsztaty z medycyny estetycznej dla lekarzy.

Lek. Stom. Grzegorz Wiktorowski

medycyna estetyczna
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego. Wysokie umiejętności manualne w pracy z pacjentami oraz doświadczenie w pracy z delikatnymi obszarami twarzy zaowocowały skierowaniem swoich zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej, która stała się Jego pasja. Brał udział w licznych kursach i szkoleniach w zakresie medycyny estetycznej i anti-aging.

Lek. med. Kornelia Biłyk

dermatolog-wenerolog, medycyna estetyczna
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Interesuje się dermatoonkologią, dermatochirurgią, a w szczególności laseroterapią CO2. Ukończyła liczne kursy i szkolenia na rożnych poziomach zaawansowania. Leczy zachowawczo choroby skóry alergiczne, bakteryjne, wirusowe i autoimmunologiczne. Jej pasją jest medycyna estetyczna.