Nasz Zespół

Zadbają o Ciebie nasi specjaliści

Łączymy sztukę uzyskania najlepszych efektów naturalnego piękna stosując nowoczesne technologie w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dr PIOTR GRABOWSKI

specjalista medycyny estetycznej

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, po której ukończeniu odbył liczne staże, zdobywając doświadczenie u najlepszych stomatologów w kraju. Absolwent Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. W naszej Klinice zajmuje się medycyną estetyczną – anti aging. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc regularnie w kursach, szkoleniach i kongresach z medycyny estetycznej.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu potrafi specjalistycznie podejść do Pacjenta, a wiedza zdobyta przez lata praktyki pozwala na tworzenie dokładnych planów leczenia dopasowanych indywidualnie do Pacjenta.
Uwielbia podróże, podczas których może poznawać kulturowe i kulinarne zwyczaje ludzi na świecie. Wolny czas lubi spędzać grając w tenisa , czytając książki,przy dobrej muzyce lub na koncercie oraz relaksując się tworząc różne wypieki i dania dla rodziny i znajomych.

Prof.nadzw.dr hab. Józef jethon

specjalista chirurgii plastycznej

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Józef Jethon jest specjalistą chirurgii plastycznej. Po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie zdał egzamin specjalizacyjny I stopnia w zakresie chirurgii, a następnie II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. W 1976 roku przedstawił rozprawę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Habilitował się 1989 roku na podstawie rozprawy habilitacyjnej poświęconej ocenie wyników wczesnego wycięcia tkanek martwiczych w ciężkich oparzeniach. W 1999 roku na podstawie dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego przyznano mu tytuł naukowy profesora nadzwyczajnego.

Jest lekarzem o bardzo dużym doświadczeniu. W latach 1998-2001 pełnił funkcję konsultanta krajowego ds. chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. W latach 1997-2012 pracował jako kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Obecnie należy do Zespołu Ekspertów oraz członków Komisji Egzaminacyjnej i Akredytacyjnej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a w latach 1991-1993 oraz 2001-2003 pełnił obowiązki prezesa tego stowarzyszenia.

Profesor Józef Jethon przeprowadza pełny zakres zabiegów z chirurgii estetycznej. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajdują się chirurgiczne metody leczenia wad rozwojowych twarzoczaszki i nowotworów. Wykonuje zabiegi korygujące zniekształcenia pourazowe, pooparzeniowe i powstałe w wyniku operacji wykonywanych w przebiegu chorób np. nowotworowych. Jest ekspertem w zakresie operacji plastycznych obejmujących twarz takich, jak operacje korekcyjne nosa i rekonstrukcja małżowin usznych. Przeprowadza skomplikowane zabiegi abdominoplastyki. Specjalizuje się również w zabiegach powiększania, pomniejszania i symetryzacji piersi. Ponadto wykonuje wiele innych chirurgicznych zabiegów poprawiających wygląd m.in. usuwanie znamion, blizn i tatuaży.

Lek. med. Kornelia Biłyk

dermatolog-wenerolog, medycyna estetyczna
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Interesuje się dermatoonkologią, dermatochirurgią, a w szczególności laseroterapią CO2. Ukończyła liczne kursy i szkolenia na rożnych poziomach zaawansowania. Leczy zachowawczo choroby skóry alergiczne, bakteryjne, wirusowe i autoimmunologiczne. Jej pasją jest medycyna estetyczna.