Nasz Zespół

Zadbają o Ciebie nasi specjaliści

Łączymy sztukę uzyskania najlepszych efektów naturalnego piękna stosując nowoczesne technologie w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dr PIOTR GRABOWSKI

specjalista medycyny estetycznej

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, po której ukończeniu odbył liczne staże, zdobywając doświadczenie u najlepszych stomatologów w kraju. Absolwent Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. W naszej Klinice zajmuje się medycyną estetyczną – anti aging. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc regularnie w kursach, szkoleniach i kongresach z medycyny estetycznej.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu potrafi specjalistycznie podejść do Pacjenta, a wiedza zdobyta przez lata praktyki pozwala na tworzenie dokładnych planów leczenia dopasowanych indywidualnie do Pacjenta.
Uwielbia podróże, podczas których może poznawać kulturowe i kulinarne zwyczaje ludzi na świecie. Wolny czas lubi spędzać grając w tenisa , czytając książki,przy dobrej muzyce lub na koncercie oraz relaksując się tworząc różne wypieki i dania dla rodziny i znajomych.

DOMINIKA DANILUK - kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie w 2017 roku obroniła licencjat dot. Zabiegów fotoodmładzania z użyciem laserów. W 2019 roku ukończyła studia magisterskie również na kierunku kosmetologia przedstawiając swoją pracę dyplomową dot. Badania zawartości pierwiastków toksycznych w kosmetykach do pielęgnacji noworodków.

Specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach anti-aging oraz wykorzystywaniu zaawansowanych metod, technologii i urządzeń medycznych w niwelowaniu objawów starzenia skóry oraz eksfoliacji chemicznej przy użyciu peelingów medycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Od zawsze wiedziała, że kosmetologia jest jej pasją i właśnie z nią wiąże swoją przyszłość oraz życie zawodowe. Jest to osoba, która lubi dbać o własny wizerunek, ale również chce przyczynić się do poprawy wyglądu innych osób, aby te czuły się pewnie i dobrze.

Lek. med. Kornelia Biłyk

dermatolog-wenerolog, medycyna estetyczna
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Interesuje się dermatoonkologią, dermatochirurgią, a w szczególności laseroterapią CO2. Ukończyła liczne kursy i szkolenia na rożnych poziomach zaawansowania. Leczy zachowawczo choroby skóry alergiczne, bakteryjne, wirusowe i autoimmunologiczne. Jej pasją jest medycyna estetyczna.