Wypełnianie i usuwanie zmarszczek Warszawa

Zmarszczki mogą być widoczne na skórze już po dwudziestym roku życia. Pierwsze z nich to najczęściej zmarszczki mimiczne – powstają jako efekt ruchu mięśni twarzy. Po nich pojawiają się zmarszczki starcze będące rezultatem procesów starzeniowych skóry.

Zarówno zmarszczki mimiczne, jak i zmarszczki starcze można usuwać – zapraszamy do skorzystania z oferty w naszej Klinice!

Medycyna Estetyczna Demeter – zmarszczki Warszawa – zapomnij o problemie!

Usuwanie zmarszczek to nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na szybkie i skuteczne zlikwidowanie tego typu zmian widocznych na skórze twarzy, w tym na czole, wokół oczu czy ust.

Medycyna estetyczna zapewnia bardzo dobre efekty widoczne praktycznie od zaraz – bez ryzyka, jakie niosą ze sobą procedury chirurgii plastycznej. Zabiegi te nie są bolesne i nie wymagają specjalnej rekonwalescencji.

Wśród dwóch najpopularniejszych technik usuwania zmarszczek w medycynie estetycznej znajdują się:

  • kwas hialuronowy
  • botoks

Medycyna Estetyczna Demeter – wypełnianie zmarszczek Warszawa – ciesz się młodzieńczo wyglądającą skórą!

Zastrzyki z botoksu oraz kwasu hialuronowego wykonuje się bezpośrednio w zmarszczkę, czyli w miejsce, gdzie pojawia się problem.

Botoks rekomendowany jest w celu usuwania zmarszczek mimicznych, które widoczne są głównie na czole oraz w okolicach oczu, na przykład jako kurze łapki. Toksyna botulinowa powoduje wtedy czasowe zablokowanie ruchu mięśni i wygładza je, a przy tym nadaje całej twarzy bardziej młody, zrelaksowany wygląd. Czas trwania efektu to od 3 do 6 miesięcy.

Kwas hialuronowy działa jak wypełniacz. To naturalny związek biozgodny ze skórą, który ma na celu wypełnienie braków w tkance, a także nadanie skórze większej objętości i nawilżenia. Ten związek najlepiej sprawdza się w przypadku zmarszczek starczych, ale może być stosowany także wspólnie z botoksem. Efekty zabiegu mogą być widoczne nawet do 12 miesięcy po jego wykonaniu.

Medycyna Estetyczna Demeter – usuwanie zmarszczek Warszawa – wybierz najlepszej jakości usługi!