Mezoterapia igłowa, powiększanie ust warszawa

Kwas hialuronowy – od 400 zł

Mezoterapia igłowa jest skutecznym zabiegiem medycyny estetycznej o wszechstronnym zastosowaniu – działa profilaktycznie i leczniczo, likwidując niedoskonałości skóry, a także poprawiając jej ogólną kondycję.

Podczas zabiegu mezoterapii lekarz medycyny estetycznej wprowadza w skórę cienkimi igłami substancje aktywne. Dostają się one do głębszych warstw skóry, co powoduje, że potrafią działać znacznie skuteczniej niż kosmetyki. Dodatkowo, nakłucia igłami aktywują naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Do zabiegu stosuje się specjalnie wyselekcjonowane preparaty – koktajle zawierające skutecznie działające składniki aktywne.

Zabieg mezoterapii igłowej prowadzony może być na skórze każdego typu, w tym zarówno na skórze młodej, jak i dojrzałej. Mezoterapia może być wykonana zarówno na twarzy, jak i na ciele.

Wśród wskazań do wykonania mezoterapii znajdują się:

zmarszczki na skórze
obwisła, mało jędrna skóra
profilaktyka anti-aging – przeciwstarzeniowa
nadmierne przetłuszczanie się skóry
zbyt sucha skóra
worki i zasinienia pod oczami
blizny, w tym blizny potrądzikowe
przebarwienia, w tym przebarwienia posłoneczne
teleangiektezje (pajączki naczyniowe)
nadmierne rogowacenie naskórka
cellulit i rozstępy
wypadanie włosów

Medycyna Estetyczna Demeter – mezoterapia Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wykonaniu serii nakłuć z użyciem strzykawek z cienkimi igłami lub specjalnych pistoletów. Lekarz medycyny estetycznej dobiera wówczas odpowiednie preparaty do mezoterapii, które odpowiadają kondycji skóry i pozwalają na jej stopniową poprawę.

Dla poprawy komfortu zabiegu można skorzystać z kremu znieczulającego.

Pełne efekty można uzyskać po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii. Najczęściej zaleca się przeprowadzenie od 4 do 6 zabiegów co 2-4 tygodnie. Aby podtrzymać uzyskane efekty, należy korzystać z mezoterapii igłowej raz na kilka miesięcy.

Medycyna Estetyczna Demeter – mezoterapia igłowa Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!

 

Masz pytania?